+380-4161-9-13-57 lugini_lg@ukr.net

Нема переводу козацькому роду      2 березня 2019 року виповнилося 80 років ветерану праці, в минулому працівнику ДП «Лугинське лісове господарство» Невмержицькому Степану Мефодійовичу.
     Непроста життєва доля залишила йому сивину на чолі та глибокі зморшки на обличчі.
     Народившись у передвоєнному 1939 році, він разом із своєю родиною пережив жорстоке лихоліття війни та сталінських репресій. З малих років Степан Мефодійович пізнав ціну кусочку хліба, допомагаючи батькам виконувати роботи по господарству. Звичний до всілякої роботи, він після закінчення десятирічки, пішов працювати в колгосп, звідки був призваний до лав тодішньої радянської армії. Демобілізувавшись із армії, був прийнятий водієм лісовоза в Лугинський державний лісгосп, де пропрацював 37 років і у грудні 1999 року вийшов на заслужений відпочинок.
      Працювати доводилося на зношеній техніці, в дощову негоду і в люті зимові морози та заметілі, практично при відсутності доріг, як таких. Та звиклого до нелегкої праці Степана Мефодійовича це не лякало. Свій автомобіль він тримав в хорошому технічному стані, що дозволяло йому постійно виконувати та перевиконувати планові завдання.
У 1999 року Невмержицькому  Степану Мефодійовичу Указом Президента України за вагомий особистий внесок у розвиток та підвищення ефективності лісопромислового виробництва присвоєно почесне звання «Заслужений працівник сільського господарства України».
     Всі ці роки поряд з чоловіком була його дружина – Ольга Данилівна, з якою вони виховали трьох дітей: сина Юрія та дочок – Світлану та Галину.
     Степан Мефодійович і зараз користується заслуженим авторитетом та повагою односельців, а його життєвий і трудовий шлях є яскравим прикладом для наслідування прийдешньому поколінню.
Від імені колективу ветерана із славним ювілеєм привітав директор ДП «Лугинське лісове господарство» Павленко А.П., побажавши йому при міцному здоров’ї радувати нас ще багато років.

Прес-служба ДП “Лугинське лісове господарство”

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 
Scroll to Top