+380-4161-9-13-57 lugini_lg@ukr.net

І буде ліс   

       Збереження та відновлення лісового фонду є одним з найважливіших завдань підприємств лісового господарства. Найбільш дієвим способом відновлення та розширення лісових масивів є створення лісових насаджень методом посіву та посадки.

         Протягом 2018 року ДП «Лугинське лісове господарство» активно проводились лісовідновлювальні роботи. Так, лісові культури посаджено на площі 145 га. Для їх успішного росту і недопущення витіснення головних порід другорядними, проведено доповнення лісових культур на площі 185 га та догляд на площі 900 га. Обробіток грунту під лісові культури проведено на площі 137 га. В результаті вчасно і якісно проведених робіт, досягнута приживлюваність лісових культур на рівні 88,3%.

В цілому на проведення лісовідновлюваних робіт витрачено 1мільйон 951 тисяч гривень власних коштів.

В поточному році ДП «Лугинське лісове господарство» заплановано посадку лісових культур на площі 180 га, з яких 150 га весною. Поряд з цим буде проведено доповнення раніше створених лісових насаджень на площі 100 га, а також розширення плантації ялини для новорічних свят на площу 3 га.

Основною лісоутворюючою породою є сосна звичайна, площі під посадку якої становитимуть 139 га, або 77% від усіх запланованих площ.

Для забезпечення лісовідновлювальних робіт високоякісним садивним матеріалом на підприємстві функціонують розсадники та теплиці, площею 1,02 га. На цій площі вирощено 1,5 мільйона стандартних сіянців деревних порід, в тому числі 907 тисяч сосни звичайної та 308 тисяч дуба. Всього цього річ планується висадити більше 1 мільйона сіянців лісових культур.

Наразі підходить до закінчення весь комплекс підготовчих робіт до посадки лісових культур. Завершується підготовка грунту. В розсадниках викопуються та сортуються сіянці. Відремонтовано і укомплектовано інвентар для посадки.

Посадку сіянців потрібно провести у найкоротші терміни, доки у грунті є достатньо вологи. Тому звертаємося до всіх небайдужих та охочих і запрошуємо вас прийняти участь у весняній акції «Майбутнє лісу в твоїх руках», тим самим примноживши лісові багатства нашого краю.

Прес-служба ДП «Лугинське лісове господарство»

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 
Scroll to Top