+380-4161-9-13-57 lugini_lg@ukr.net

Акція «Майбутнє лісу в твоїх руках 2019» завершилася20 квітня, у День довкілля, завершується щорічна Всеукраїнська акція Державного агентства лісових ресурсів «Майбутнє лісу в твої руках».

Стартувала вона 21 березня, у Міжнародний день лісів, і проводилась протягом місяця.

На передодні, підводячи підсумки цьогорічної акції, директор ДП «Лугинське лісове господарство» А.П.Павленко зазначив, що проведення цього заходу є складовою процесу виховання, особливо у підростаючого покоління, шанобливого і бережного ставлення до природи. Посадивши дерево кожен учасник акції усвідомлює, що вніс свою частку у збереження і відновлення лісів, і в цілому у продовження життя на планеті.

В першу чергу акцент ставився на залучення до проведення акції молоді. Цього річ в акції взяли участь не тільки члени двох учнівських лісгоспів, але й інші бажаючі із числа учнів загальноосвітніх шкіл району Проходила вона в декілька етапів. В цілому, за час проведення акції, було висаджено близько 33 тисяч сіянців дуба, сосни звичайної, берези та інших лісових культур.

 Окрім цього, в рамках проведення Всеукраїнської акції було виготовлено та  облаштовано десятки шпаківень для пернатих захисників лісу.

Працівниками ДП «Лугинське лісове господарство» проводилися зустрічі та бесіди з учнівською молоддю на теми важливості відновлення та збереження лісів.

Анатолій Петрович висловив слова вдячності організаторам та учасникам акції і сподівається, що гасло «Майбутнє лісу в твоїх руках», під яким проводиться щорічна Всеукраїнська акція, знайде місце в душі кожного жителя нашого краю.

Прес-служба ДП «Лугинське лісове господарство»

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 
Scroll to Top