+380-4161-9-13-57 lugini_lg@ukr.net

Зробимо наш край кращимЩорічно, починаючи з 1998 року, в третю суботу квітня в Україні відзначається День довкілля. Це час, коли природа прокинулась від зимового сну і йде весняне оновлення.

В рамках відзначення Дня довкілля проводиться акція «За чисте довкілля», головною метою якої є привернення уваги до екологічних проблем, формування усвідомлення ролі кожного у збереженні природних багатств планети та залучення громадян до природоохоронної діяльності.

Ось уже 21 рік цю чудову традицію підтримують у ДП «Лугинське лісове господарство».

 В рамках заходів проведених на підприємстві з відзначення Дня довкілля взяло участь 142 чоловіки. Працівники підприємства прибрали і окультурили територію на площі 11 га. В лісових масивах ліквідовано 8 стихійних сміттєзвалищ, з яких вивезено біля 40 метрів кубічних   побутових відходів. Висаджено 8,5 тис дерев та 220 кущів. Упорядковано та розчищено 2 джерела. Біля адмінбудівель та виробничих приміщень підприємства приведено в порядок 2,8 га клумб та газонів.

Поряд із задоволенням учасників акції від результатів зроблених хороших справ, залишається гіркий присмак від побаченого відношення деяких жителів населених пунктів до лісових масивів Для багатьох із них це стало  як місце для звалища побутових відходів. Складається враження, що одна і та ж категорія людей щорічно виходить на прибирання, а друга із притаманною їй впертістю гадить та паскудить.

Шановні жителі і гості нашого краю! Довкілля, в тому числі і ліси, це частина домівки кожного із нас. Тут ми живемо, працюємо, відпочиваємо. Звертаємося до кожного із вас з проханням – бережіть красу й чарівність Полісся. Не перетворюйте цей чудовий  край у сміттєзвалище.

Прес-служба ДП “Лугинське лісове господарство”

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 
Scroll to Top