+380-4161-9-13-57 lugini_lg@ukr.net

Безпечне та здорове майбутнє праціЦього року девіз Всесвітнього дня охорони праці «Безпечне та здорове майбутнє праці».   Згідно Закону України  «Про охорону праці» в ДП «Лугинське лісове господарство»  розроблені та затверджені положення, інструкції та інші нормативно-правові акти, що діють в межах підприємства.  Питання охорони праці на підприємстві є одним із суспільно значущих проектів, спрямованих на популяризацію серед працівників та молодого покоління культури безпеки та гігієни праці.

  На підприємстві  створено оргкомітет та комісії в кожному лісництві та цеху з організації по підготовці та проведенню Дня охорони праці.

  Оргкомітетом по підрозділах підприємства проведено тематичні наради  з питань охорони праці та з нагоди Дня охорони праці.

  Проводиться конкурс на краще робоче місце, виробничу дільницю, структурний підрозділ, кращого працівника, по результатам конкурсу будуть  відзначені  кращі працівники підприємства в сфері охорони праці та з нагоди Дня охорони праці.

 На робочі місця в підрозділи підприємства були закуплені та оформлені куточки та стенди з охорони праці та наочної агітації.

   В рамках заходів проведення Всесвітнього дня охорони праці, у шкільних лісництвах  ДП  «Лугинське лісове господарство» на базі Лугинської  гімназії та Бовсунівський  НВК школа-дитсадок  проведено уроки  на тему « 28 квітня Всесвітній день охорони праці»,  на яких були роз’яснені причини настання нещасних випадків в лісогосподарському виробництві та заходи по її запобіганню.

На нарадах в підрозділах підприємства проведено роз’яснювавльну роботу серед молодших працівників щодо необхідності проходження медичного огляду та дотримання власної безпеки і здорового способу життя.

   Лісове господарство-одна з галузей з найбільш небезпечними умовами праці, тому і питання охорони праці є одним з основних і надзвичайно актуальним. Наявність великої кількості небезпечних виробничих чинників в зв`язку  з виробничою діяльністю підприємства  призводить  до професійних ризиків, які необхідно враховувати під час здійснення трудової діяльності різними категоріями професій працівників (лісоруби, стропальники, водії автомобілів, трактористи, лісова охорона).

     Тому на підприємстві питанням охорони праці приділяється велика увага, як у проведенні різного роду міроприємств, так і в фінансовому плані. Так на заходи по  охорони праці  в  2018 році   було витрачено 1161080  тис. грн, що  становить 0,5 % від обсягу реалізованої  продукції  при плані  згідно колективного  договору 562 тис. грн, тобто витрачено   3800 грн. на одного працівника підприємства.

 Завдяки проведених міроприємств на підприємстві спостерігається зменшення випадків  травматизму, як на робочих місцях, так і побуті.

Прес-служба ДП “Лугинське лісове господарство”

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 
Scroll to Top