+380-4161-9-13-57 lugini_lg@ukr.net

Весняні лісовідновлювальні роботи завершені     Лісовідновлювальні роботи та збереження лісових масивів – це головне завдання і пріоритет у роботі підприємств лісової галузі. Цьогоріч ДП «Лугинське лісове господарство» у рамках весняних лісовідновлювальних робіт провело посадку головних порід лісових культур на площі 180 га, в тому числі по лісництвах:

  • Лугинське – 19,9 га;
  • Липницьке – 35,0 га;
  • Повчанське – 34,6 га;
  • Дивлинське – 37,1 га;
  • Радогощанське – 30,1 га;
  • Літківське – 23,1 га

    Всі підрозділи підприємства виконали прогнозовані показники по весняній посадці. При проведені робіт було враховано досвід попередніх років, тож посадка лісу пройшла організовано, в оптимальні строки та з дотриманням технології.

   Загалом було висаджено майже мільйон сіянців лісових культур. Головною лісоутворюючою породою залишається сосна, яку в цьому році висадили на площі 130 га (78%), 50 га (22%) зайняли площі під посадкою дуба.

   Окрім цього, закладено плантацію ялини європейської  для новорічних свят на площі 3 га.

   Попереду в працівників господарства досить складний і відповідальний період догляду за насадженнями. Надіємося, що якісно проведені роботи по висадці лісоутворюючих культур, рясні весняні дощі сприятимуть високому проценту приживлюваності насаджень та їх швидкому росту. 

Прес-служба ДП “Лугинське лісове господарство”

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

 
Scroll to Top