+380-4161-9-13-57 lugini_lg@ukr.net

Кадрове забезпеченняСередньооблікова чисельність працівників  станом на 1 липня склала 258 чоловік, з них 42 – жінки. На керівних посадах, спеціалістів, фахівців працює 97 чоловік, 49,5 % яких мають базову або вищу освіту.

Підготовка та перепідготовка керівних кадрів проходить на базі Українського центру підготовки перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів лісового господарства «Укрцентркадриліс» в місті Боярка Київської області, де щорічно проходять перепідготовку 12 чоловік.

Про високу професійну підготовку наших працівників говорить і той факт, що майстер лісу Повчанського лісництва Брожко Ю.М. 9 разів ставав переможцем обласних конкурсів звалювальників лісу, останні 6 років –підряд. Сімейну традицію в цьому році підтримав і його син Євген – майстер лісу цього ж лісництва, зайнявши в цьому році перше місце серед юніорів на обласному конкурсі та 3-е на всеукраїнських змаганнях.

Лісгосп дбає і про юну зміну, створивши при Бовсунівському НВК шкільне лісництво, багато з бувших учасників якого працюють нині в лісовому господарстві.


 
Scroll to Top